ŠKOLA ONLINE
STRAVA

Konzultační hodiny pro rodiče


Příjmení / Surname Jméno / Name Den / Day Hodina / Lesson Čas / Time Místnost / Room
Allen Clive Čt / Thur 7 14:30 - 15:15 Science office
Barannikov Petr Pá / Fri 2 10:00 - 10:45 Humanities office
Barta Lauren Út / Tue 1 9:00 - 9:45 Art office
Boho Lukáš Po / Mon 6 13:30-14:15 2nd Stage Staffroom
Chvojková Kateřina Čt / Thur 2 10:00 - 10:45 1st Stage Staffroom
Cohen Pavla Pá / Fri 3 10:55 - 11:40 1st Stage Staffroom
Collins Madison Po / Mon 2 10:00 - 10:45 2nd Stage Staffroom
Eriksson Madeleine Pá / Fri 2 10:00 - 10:45 1st Stage Staffroom
Fox Brandon St / Wed 7 14:30 - 15:15 P.E. office
Frick Carly Po / Mon 1 9:00 - 9:45 Science office
Giunipero-Rollier Laura Út / Tue 1 9:00 - 9:45 2nd stageStaffroom
Hisky Ashley Po / Mon 2 10:00 - 10:45 2nd Stage Staffroom
Horáková Radka Út / Tue 0 8:00 - 8:45 Math office
Horáková Daniela St / Wed 5 12:30 - 13:15 Math office
Isajská Linda Po / Mon 2 10:00 - 10:45 P.E. office
Kasel Kayla St / Wed 2 10:00 - 10:45 1st Stage Staffroom
Kašparová Michaela Po / Mon 7 14:30 - 15:15 2nd Stage Staffroom
Khýrová Lenka St / Wed 6 13:30 - 14:15 2nd stageStaffroom
Klečková Dagmar Pá / Fri 3 10:55 - 11:40 2nd stageStaffroom
Kucharčuková Petra Čt / Thur 2 10:00-10:45 Humanities office
Kusá Barbora Po / Mon 2 10:00 - 10:45 Science office
Kuzmann Robert Po / Mon 2 10:00 - 10:45 2nd Stage Staffroom
Lašáková Gabriela Po / Mon 7 14:30 - 15:15 Biology laboratory
Law Tim Čt / Thur 5 9:00 - 9:45 Math office
Marzian Michael Út / Tue 3 10:55 - 11:40 2nd Stage Staffroom
Moradi Shiva St / Wed 5 12:30 - 13:15 1st Stage Staffroom
Nesvadbová Martina Út / Tue 0 8:00 - 8:45 2nd Stage Staffroom
Nugent David Út / Tue 3 10:55 - 11:40 2nd Stage Staffroom
Oškrkaný Pavel Út / Tue 2 10:00 - 10:45 Humanities office
Pehrová Lenka St / Wed 2 10:00 - 10:45 1st Stage Staffroom
Pejcharová Marcela St / Wed 8 15:20 - 16:05 Class 4. A
Procházková Yvona St / Wed 1 9:00 - 9:45 Class 3.B
Reichmann David St / Wed 6 13:30 - 14:15 Math office
Reil Kellan Po / Mon 3 10:55 - 11:40 2nd Stage Staffroom
Skálová Ivana Út / Tue 3 10:55 - 11:40 2nd Stage Staffroom
Smola Lukáš Čt / Thu 3 10:55 - 11:40 2nd Stage Staffroom
Smyth Aidan Pá / Fri 3 10:55 - 11:40 Vice Principal office
Sullivan Alexandra Út / Tue 3 10:55 - 11:40 ELL Room
Švandová Helena Čt / Thur 8 15:30 - 16:15 2nd Stage Staffroom
Tamez Alejandro Út / Tue 2 10:00 - 10:40 2nd Stage Staffroom
Urbanová Milena Pá / Fri 3 10:55 - 11:40 1st Stage Staffroom
Valentová Dagmar Pá / Fri 2 10:00 - 10:45 Studentský klub
Vašinová Jana St / Wed 8 15:20 - 16:05 Class 2. A
Volfová Blanka Pá / Fri 2 10:00 - 10:45 1st Stage Staffroom
Wachtlová Jitka Po / Mon 6 13:30 - 14:15 Science office
Wurtz Meredith Út / Tue 2 10:00 - 10:45 1st Stage Staffroom
Zbirovská Jana Út / Tue 7 14:30-15:15 Vice Principal office
Žďárská Pavla Čt / Thur 2 10:00 - 10:45 1st Stage Staffroom

 

Kotva