ŠKOLA ONLINE
STRAVA

Základní škola

Recepce

Bc. Pavlína Kratochvílová

Asistentka pro ZŠ a gymnázium, Recepční pro základní školu a gymnázium
+420 734 827 106
receptionES@sunnycanadian.cz
kratochvilovap@sunnycanadian.cz

Nadežda Šimková

Asistentka pro ZŠ a gymnázium, Recepční pro základní školu a gymnázium
+420 734 827 106
receptionES@sunnycanadian.cz
simkova@sunnycanadian.cz

Vedení

Ing. Alice Štunda

Zřizovatelka a majitelka
+420 605 241 168
stunda@sunnycanadian.cz

Mgr. Ondřej Machů

Ředitel pro ZŠ, MŠ a Gymnázium
reditel@sunnycanadian.cz

Mgr. Yvona Cintlová

Zástupkyně ředitele pro 1. stupeň a 2. stupeň
zs@sunnycanadian.cz

Bc. Amy Valeš

Koordinátor mezinárodních studií pro 1. st.
vales@sunnycanadian.cz

Učitelé

Bc. Clive Allen

Učitel střední školy a ZŠ
allen@sunnycanadian.cz

Mgr. Petr Barannikov

Učitel střední školy a ZŠ
barannikov@sunnycanadian.cz

Mgr. Lauren Barta

Učitelka střední školy a ZŠ
barta@sunnycanadian.cz

Lukáš Boho

Učitel střední školy a ZŠ
boho@sunnycanadian.cz

Mgr. Pavla Cohen

Učitelka ZŠ
cohen@sunnycanadian.cz

Mgr. Madison Collins

Učitelka střední školy a ZŠ
collins@sunnycanadian.cz

Bc. Madeleine Eriksson

učitelka ZŠ
eriksson@sunnycanadian.cz

Bc. Brandon Fox

Učitel střední školy a ZŠ
fox@sunnycanadian.cz

Bc. Carly Frick

Učitelka střední školy a ZŠ
frick@sunnycanadian.cz

Mgr. Laura Giunipero-Rollier

Učitelka střední školy a ZŠ
rollier@sunnycanadian.cz

Mgr. Ashley Hisky

Učitelka ZŠ
hisky@sunnycanadian.cz

Ing. Daniela Horáková

Učitelka střední školy a ZŠ
horakovad@sunnycanadian.cz

Ing. Radka Horáková

Učitelka střední školy a ZŠ
horakova@sunnycanadian.cz

Bc. Kateřina Chvojková

Učitelka ZŠ
chvojkova@sunnycanadian.cz

Bc. Linda Isajská

Učitelka ZŠ
isajska@sunnycanadian.cz

Mgr. Kayla Kasel

učitelka ZŠ
kasel@sunnycanadian.cz

Mgr. Michaela Kašparová

Učitelka střední školy a ZŠ
kasparova@sunnycanadian.cz

Mgr. Lenka Khýrová

Učitelka ZŠ
khyrova@sunnycanadian.cz

Mgr. Dagmar Klečková

Učitelka střední školy a ZŠ
kleckova@sunnycanadian.cz

Bc. Lenka Kopecká

Vychovatelka školní družiny
kopecka@sunnycanadian.cz

Alina Kost

Vychovatelka školní družiny
kost@sunnycanadian.cz

Mgr. Barbora Kusá

Učitelka střední školy a ZŠ
kusa@sunnycanadian.cz

Mgr. Robert Kuzmann

Učitel střední školy a ZŠ
kuzmann@sunnycanadian.cz

Mgr. Gabriela Lašáková

Učitelka střední školy a ZŠ
lasakova@sunnycanadian.cz

Bc. Timothy Law

Učitel ZŠ
law@sunnycanadian.cz

Mgr. Michael Marzian

Učitel střední školy a ZŠ
marzian@sunnycanadian.cz

Bc. Shiva Moradi

učitelka ZŠ
moradi@sunnycanadian.cz

Mgr. Pavel Oškrkaný

Učitel střední školy a ZŠ
oskrkany@sunnycanadian.cz

Ing. Bc. Marcela Pejcharová

Učitelka ZŠ
pejcharova@sunnycanadian.cz

Mgr. Yvona Procházková

Učitelka ZŠ
prochazkova@sunnycanadian.cz

Mgr. David Reichmann

Učitel střední školy a ZŠ
reichmann@sunnycanadian.cz

Bc. Kellan Reil

Učitel střední školy a ZŠ
reil@sunnycanadian.cz

Eva Rýpalová

Vychovatelka školní družiny
rypalova@sunnycanadian.cz

Mgr. Ivana Skálová

Učitelka střední školy a ZŠ
skalova@sunnycanadian.cz

Bc. Lukáš Smola

Učitel střední školy a ZŠ
smola@sunnycanadian.cz

Bc. Alexandra Sullivan

Učitel střední školy a ZŠ
sullivan@sunnycanadian.cz

Michal Sváček

Učitel ZŠ
svacek@sunnycanadian.cz

Mgr. Milena Urbanová

Učitelka ZŠ
urbanova@sunnycanadian.cz

Bc. Amy Valeš

Koordinátor mezinárodních studií pro 1. st.
vales@sunnycanadian.cz

Bc. Jana Vašinová

Učitelka ZŠ
vasinova@sunnycanadian.cz

Bc. Iva Vincourová

Učitelka střední školy a ZŠ
vincourova@sunnycanadian.cz

Mgr. Blanka Volfová

Učitelka ZŠ
volfova@sunnycanadian.cz

Ing. Jitka Wachtlová

Učitelka střední školy a ZŠ
wachtlova@sunnycanadian.cz

Mgr. Meredith Wurtz

Učitelka ZŠ
wurtz@sunnycanadian.cz

Viera Zvoníčková

Knihovnice a vychovatelka školní družiny
zvonickova@sunnycanadian.cz

Mgr. Pavla Žďárská

Učitelka ZŠ
zdarska@sunnycanadian.cz

Mateřská škola

Recepce

Michaela Dubská

Asistentka zástupce ředitele pro MŠ
+420 734 503 885
receptionKG@sunnycanadian.cz
dubska@sunnycanadian.cz

Michaela Helísková

Asistentka zástupce ředitele pro MŠ
+420 734 503 885
receptionKG@sunnycanadian.cz
heliskova@sunnycanadian

Vedení

Ing. Alice Štunda

Zřizovatelka a majitelka
+420 605 241 168
stunda@sunnycanadian.cz

Mgr. Ondřej Machů

Ředitel pro ZŠ, MŠ a Gymnázium
reditel@sunnycanadian.cz

Bc. Tereza Novotná, MA

Zástupkyně ředitelky pro mateřskou školu
+420 734 466 583
ms@sunnycanadian.cz

BA.Ed. Carien Oberman

Vedoucí anglického oddělení MŠ/ Učitelka MŠ
oberman@sunnycanadian.cz

Učitelé

Bc. Sofia Bidrman

Učitelka MŠ
bidrman@sunnycanadian.cz

Bc. Veronika Birnbaumová

Učitelka MŠ
birnbaumova@sunnycanadian.cz

Kateřina Blažková

Učitelka MŠ
majerova@sunnycanadian.cz

Justine Cozzarin

Učitelka MŠ
cozzarin@sunnycanadian.cz

Vendula Fidrychová

Učitelka MŠ
fidrychova@sunnycanadian.cz

Bc. Dani Hadaway

Učitelka MŠ
hadaway@sunnycanadian.cz

Karin Hynoušová

Učitelka MŠ
hynousova@sunnycanadian.cz

Bc. Graziella Ines

Učitelka MŠ
ines@sunnycanadian.cz

Bc. Zuzana Jaffari

Učitelka MŠ
jaffari@sunnycanadian.cz

Bc. Adéla Kadaníková

Učitelka MŠ
kadanikova@sunnycanadian.cz

Kateřina Kroutilová

Učitelka MŠ
kroutilova@sunnycanadian.cz

Ak. mal. Anna Matoušková

Učitelka MŠ
matouskova@sunnycanadian.cz

BA.Ed. Carien Oberman

Vedoucí anglického oddělení MŠ/ Učitelka MŠ
oberman@sunnycanadian.cz

Mgr. Jana Položijová

Učitelka MŠ
polozijova@sunnycanadian.cz

Kateřina Štorkánová

Učitelka MŠ
stejskalova@sunnycanadian.cz

Chantelle Tůma

Učitelka MŠ
tumova@sunnycanadian.cz

Romana Vernerová

Učitelka MŠ
vernerova@sunnycanadian.cz

Bc. Abigail Wessale

Učitelka MŠ
wessale@sunnycanadian.cz

Gymnázium

Recepce

Bc. Pavlína Kratochvílová

Asistentka pro ZŠ a gymnázium, Recepční pro základní školu a gymnázium
+420 734 827 106
receptionES@sunnycanadian.cz
kratochvilovap@sunnycanadian.cz

Nadežda Šimková

Asistentka pro ZŠ a gymnázium, Recepční pro základní školu a gymnázium
+420 734 827 106
receptionES@sunnycanadian.cz
simkova@sunnycanadian.cz

Vedení

Ing. Alice Štunda

Zřizovatelka a majitelka
+420 605 241 168
stunda@sunnycanadian.cz

Mgr. Ondřej Machů

Ředitel pro ZŠ, MŠ a Gymnázium
reditel@sunnycanadian.cz

PaedDr. Jana Zbirovská

Zástupkyně ředitele pro Gymnázium
+420 734 570 671
zbirovska@sunnycanadian.cz

Mgr. Aidan Smyth

Koordinátor mezinárodních studií pro 2. st. a gymnázium
+420 605 460 747
smyth@sunnycanadian.cz

Učitelé

Bc. Clive Allen

Učitel střední školy a ZŠ
allen@sunnycanadian.cz

Mgr. Petr Barannikov

Učitel střední školy a ZŠ
barannikov@sunnycanadian.cz

Mgr. Lauren Barta

Učitelka střední školy a ZŠ
barta@sunnycanadian.cz

Lukáš Boho

Učitel střední školy a ZŠ
boho@sunnycanadian.cz

Mgr. Madison Collins

Učitelka střední školy a ZŠ
collins@sunnycanadian.cz

Bc. Brandon Fox

Učitel střední školy a ZŠ
fox@sunnycanadian.cz

Mgr. Laura Giunipero-Rollier

Učitelka střední školy a ZŠ
rollier@sunnycanadian.cz

Ing. Daniela Horáková

Učitelka střední školy a ZŠ
horakovad@sunnycanadian.cz

Ing. Radka Horáková

Učitelka střední školy a ZŠ
horakova@sunnycanadian.cz

Mgr. Michaela Kašparová

Učitelka střední školy a ZŠ
kasparova@sunnycanadian.cz

Mgr. Dagmar Klečková

Učitelka střední školy a ZŠ
kleckova@sunnycanadian.cz

Mgr. Petra Kucharčuková

Kariérový poradce / Učitelka střední školy
kucharcukova@sunnycanadian.cz

Mgr. Robert Kuzmann

Učitel střední školy a ZŠ
kuzmann@sunnycanadian.cz

Mgr. Barbora Kusá

Učitelka střední školy a ZŠ
kusa@sunnycanadian.cz

Mgr. Gabriela Lašáková

Učitelka střední školy a ZŠ
lasakova@sunnycanadian.cz

Mgr. Michael Marzian

Učitel střední školy a ZŠ
marzian@sunnycanadian.cz

Mgr. Martina Nesvadbová

Učitelka střední školy
nesvadbova@sunnycanadian.cz

Mgr. David Nugent

Učitel střední školy
nugent@sunnycanadian.cz

Mgr. Pavel Oškrkaný

Učitel střední školy a ZŠ
oskrkany@sunnycanadian.cz

Mgr. David Reichmann

Učitel střední školy a ZŠ
reichmann@sunnycanadian.cz

Bc. Kellan Reil

Učitel střední školy a ZŠ
reil@sunnycanadian.cz

Mgr. Ivana Skálová

Učitelka střední školy a ZŠ
skalova@sunnycanadian.cz

Bc. Lukáš Smola

Učitel střední školy a ZŠ
smola@sunnycanadian.cz

Mgr. Aidan Smyth

Koordinátor mezinárodních studií pro 2. st. a gymnázium
+420 605 460 747
smyth@sunnycanadian.cz

Bc. Alexandra Sullivan

Učitel střední školy a ZŠ
sullivan@sunnycanadian.cz

Bc. Alejandro Tamez

Učitel střední školy
tamez@sunnycanadian.cz

Bc. Iva Vincourová

Učitelka střední školy a ZŠ
vincourova@sunnycanadian.cz

Ing. Jitka Wachtlová

Učitelka střední školy a ZŠ
wachtlova@sunnycanadian.cz
Kotva